Kiralık asansör

Yaşamkent Kiralık Asansör

Posted by admin on Mart 07, 2015
Genel / No Comments

Yaşamkent kiralık asansör firmamız uzman kadrolarımız ve son teknoloji donanımlarımız sayesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sektörde yer aldığımız günden itibaren bugüne kadar biriktirmiş olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe, ustalık, uzmanlık sayesinde sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Kiralık asansör konusunda yapmanız gereken tek şey bizimle hemen şu anda irtibata geçip, kiralık asansörlerimiz kiralama işlerini yapmalısınız.  Ankara kiralık asansör hizmet veren firmamız Yaşamkent semtimizde bu hizmete ihtiyacı olan kişi yada firmaların yararlanmasını sağlamaktayız. Firmamız 2012 yılından bu yana Ankara’da kiralık asansör hizmeti veren bir firmadır. İşimize gösterdiğimiz özen ile Yaşamkent semtimizde içinde olmak koşulu ile Ankara’nın en iyi semtlerinde tercih edilen ve aranan bir kiralık asansör firması olduk. yasamkent-kiralik-asansorYaşamkent kiralık asansör firmamız bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunarken uyguladığı fiyat politikası ile de bütçenizi korumaktadır. Taşıma adına yapabileceğiniz tüm işlerinizde kullanabileceğiniz bu hizmet sizlere birçok konuda kolaylık sağlayacaktır. Özellikle taşıma esnasında sağladığı hassasiyet ile eşyalarınızın deforme olmadan kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Ev taşıması yapan firmalar ve bu sistemi kullanan ev sahipleri bu hizmetin taşınma esnasında mutlaka kullanılmasını söylerken, büyük bir özveri ile de tavsiye etmektedirler. Yaşamkent kiralık asansör hizmetini on beşinci kata kadar gerçekleştirebilmekteyiz. Yaşamkent semtimizde inşaat alanlarında da bu sistemin kullanılması işlerin hızlı ve ekonomik olarak gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. İnşaat alanlarında bulunan moloz, tuğla. cam, korkuluk demiri, kiremit gibi malzemelerin katlara çıkartılması asansör kiralama hizmeti ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Yeni yapılmış binalarda bina asansörünün faaliyette olmaması gibi durumlar içinde asansör kiralama yöntemi tercih edilmelidir.

Asansörde Kiralama Hizmetleri

Türkiye genelinde bütün asansörlerimiz kiraya vermekteyiz. Bizler sizin hizmetiniz için çalışmaktayız. Bizler sizin için bu sektörde varız. Türkiye genelinde kiralık asansör firmamız sayesinde sürelerinizi günlük ya da ayrıca olmaktan çıkarıp bir kaç saat içinde işleriniz halletmekteyiz. Nakliye araçlarımız ve kiralık asansörlerimiz sayesinde eşyalarınız kesinlikle zarar görmeyecek, hiçbir hasarı uğramayacaktır. Bize bu konuda güvenebilirsiniz, biz bu sektörde en iyi hizmet vermekte olan firmalardan bir tanesiyiz. Bizler yük asansörlerinin sayesinde bina içinde bazı zamanlarda oluşabilecek sıkıntıları sıfıra indirmekteyiz. Zaman zaman bina içinden taşıma hizmetleri aldığınız zaman eşyalarınız, malzemeleriniz herhangi bir çizilme ya da zarara uğramaktadır. Kiralık asansör sayesinde bu hasara uğrama ve çizim işim sıfıra indirmekteyiz. Diğer türlü belki de günlerce sürecek taşıma işlemi kiralık asansör sayesinde birkaç saat içinde bitmektedir. Asansör kiralama da asansörlerimiz 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği vardır. Bu sayede eşyalarınızı birkaç sefer de çok kolay bir şekilde istediğiniz kata çıkarmaktayız. Bizler bu sektörde uzun yıllardır varız. Elemanlarımız sizlere son derece güler yüzlü davranmakta, size anlayışla karşılamak da size en güzel hizmeti vermek için çaba göstermekteyiz. İstediğiniz kata kadar asansör kiralama hizmeti sayesinde eşyalarınızı çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet sayesinde sizde çok memnun kalacaksınız. Bundan emin olabilirsiniz. Bizler asansörlerimiz sayesinde eşyalarınızı bulunduğu yerden direkt olarak oturacağınız kata çıkarmaktayız. Bu sayede hiçbir zarar görmemektedir. Bina içi taşıma işine göre zamandan da tasarruf etmektesiniz. Güven ve müşteri memnuniyeti olmazsa olmazlarımızdandır. Türkiye’nin genelinde asansör kiralama hizmeti vermekteyiz. Sektörümüzde asansör kiralama işinde en uygun fiyata ve en güvenilir hizmet veren firmalardan bir tanesiyiz. Bizler Türkiye genelinde evden eve nakliyat olarak kiralık asansör işini ilke edinmiş durumdayız.

Tags: , , ,

Turkuaz ve Yapracık Toki Kiralık Asansör

Posted by admin on Şubat 28, 2015
Genel / No Comments

Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız sayesinde asansörlü taşımacılık hizmetini sizlerde çok uygun fiyatlara sağlayabilirsiniz. Bütün Türkiye genelinde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde hizmet sunduğumuz bu büyük alanda bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an eşya taşıma hizmetini asansörlü bir şekilde bizler sayesinde yapabilirsiniz. Bizlerin her bölgede yer alan kiralık asansörlerimiz sayesinde sizlerde işlerinizi çok kolay ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Toki’nin Ankara’da yapmış olduğu en büyük projelerden olaran bu iki konut projesi tamamlanmış ve yerleşim için uygun hale getirilmiştir. Site yönetimlerinin eşya taşıma veya çeşitli malzemelerin bina asansörü ile taşınmasına izin vermemesi nedeni ile bu iki bölgede kiralık asansör talebini sıklıkla almaktayız. Genel olarak bu bölgelerde iş yapan firmamız uygun fiyatları ile Turkuaz ve Yapracık Toki bloklarında sizlere kiralık asansör hizmeti sunmaktadır. Ev eşyalarının, mobilyaların klima, güneş enerjisi takımında, cam balkon yapımında oldukça fayda sağlayan bu sistem ile rahat ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşımanız mümkün. Turkuaz kiralık asansör ve Yapracık kiralık asansör hizmeti için bizi arayıp kat ve taşınacak olan malzemenizin bilgisini bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Turkuaz ve Yapracık da yer alan blokların ön kısmına ve otopark kısmına bakan evlerin tamamına kiralık asansör hizmeti gerçekleştirilebilir. Sayısı azda olsa arka kısımda kalan, otoparka bakan  balkon ve camı bulunmayan bloklara bu hizmeti almanız mümkün değildir. Asansör kiralama firmamız bu bölgede çatıya taşınacak olan malzemeleri de kiralık asansörler ile rahat bir şekilde çıkartmaktadır. Turkuaz asansör kiralama ve yapracık asansör kiralama hizmeti için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyata Asansör Kiralama

Kiralık asansör sayesinde iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde eşyalarınız profesyonel bir şekilde ve çok hassas olmak üzere gerçekleştirmekteyiz. Diğer şekilde çok uzun sürecek bir zaman tasarruf sayesinde günü birlik belki de birkaç saat içinde işlemlerinizi çok kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz. Bizler binanızın en yüksek kartlarına kadar kiralık asansörlerimiz yükseltmekteyiz. Sizler bu sayede çok yüksek katlarda otursanız bile bizim hizmetimiz sayesinde çok zor görünen işleri kolaya çevirebilirsiniz. Evden eve nakliyat firmalarının kullanmış olduğu mobilyalar, eşyalar taşıma sırasında mobilya ve eşyalarınız bazı zaman zarar görmektedir. Asansör kiralama sayesinde 0 zarar ve çok güzel bir şekilde eşyalarınızı evinizden alıp ya da sizler getirip bizler taşımak istediğiniz apartmanın dairesine çok kolay bir şekilde yerleştirmekteyiz. Genel olarak Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetinde bulunmaktayız.

Eşya taşıma işinde asansörün birbirinden çok malzemeyi taşımak için çok uygun bir makine olduğunu sizlere hatırlatmak istiyoruz. Bizler inşaat alanında asansör kiralama işinde çok yüksek katlara kadar hizmet vermekteyiz. İsterseniz inşaat malzemelerinizi de çok hızlı ve çok kolay bir şekilde taşıyabiliyoruz. Özellikle yerleşmiş olduğunuz apartmanın bina içi asansörünün bulunmadığını varsayarsak ya da çeşitli sebepler nedeniyle asansörün çalışmadığını varsayarsak asansör kiralama işi gerçekten çok büyük bir avantajdır. Bizler Türkiye genelinde asansör kiralama hizmetini maddi açıdan daha çok uygun fiyatlara sizlerin hizmetine sunmaktayız. Bizler çok uygun fiyata asansör kiralama hizmeti alacak firma ya da kişilerin ödedikleri paranın çok azını asansör kiralama işinden almaktayız. Sizlere maddi yönden çok fayda sağlamaktayız, diğer firmalara oranla bizler güven konusunda gerçekten çok hassas davranmaktayız. Bizler için müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir.

Tags: , , , ,

Gölbaşı Kiralık Asansör

Posted by admin on Şubat 25, 2015
Genel / No Comments

Ankara kiralık asansör hizmeti sunan firmamız bu hizmeti Gölbaşı ilçemizde de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız Gölbaşı ilçemizde ihtiyaç duyacağınız tüm yerlere mobilya asansörü kurmaktadır. Taşınma, inşaat malzemesi, cam balkon, kapı ve pencere taşıma gibi birçok alanda kullanılan kiralık asansörler ile işleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu hizmeti oldukça uygun fiyatlar ile almanız sizin açınızdan da maddi bir külfetten kurtulmanız anlamına gelmektedir. Gölbaşı içinde yapacağınız bir taşımayı eleman yardımı ile bir günde tamamlarken kiralık asansör yardımı ile iki yada üç saat içinde daha az para ödeyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz. Gölbaşı kiralık asansör firmamız ile irtibata geçerek sizlerde bu ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Gölbaşı’nda kiralık asansör hizmeti için bizi önceden arayabileceğiniz gibi işinizin olacağı gün içinde de bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Firmamızın elinde bulunan kiralık asansör sayısının çok olması her aradığınızda mutlaka sizlere uygun bir asansörün olması anlamına gelmektedir. Gölbaşı’nda asansör kiralama hizmeti için endişelenmenize gerek yoktur. İstediğiniz zaman içinde bizi arayarak istediğiniz zaman için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

golbasi-kiralik-asansor golbasi-asansor-kiralama golbasinda-asansor-kiralama

Gölbaşı kiralık asansör hizmetini ilçemizde birçok yerde kullanmaktayız. Özellikle yeni yapılan bina ve sitelerde oldukça fazla talep alarak bu avantajlı hizmeti Gölbaşı’nda oturan, iş yapan yada oturacak olan kişilere uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız. Kiralama fiyatlarımız, işçi masrafları ile karşılaştırıldığında büyük bir farkla daha karlı olmakla beraber işinizin zamanından önce ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesine de ekstra katkı sağlayacaktır. Gölbaşı asansör kiralama firmamız ilçemizde on beşinci kata kadar mobilya asansörlerini kurabilmektedir.

 

KİRALIK ASANSÖR İLE EŞYALARINIZ GÜVENLE TAŞINSIN

Ankara’da yaşıyorsunuz fakat Ankara’nın başka bir semtine mi taşınacaksınız? Asansör kiralama ve kiralık asansör olan haberimiz tam size göre; Ankara’da bulunan firmamızın sahip olduğu asansör kiralama ve kiralık asansör hizmeti sayesinde evini taşıyacak ihtiyaç sahiplerine asansör kiralayarak hizmet sunmaktayız. Ankara’nın Kızılay semt’inden Çankaya’ ya taşınacaksınız. Öyleyse hemen bizimle irtibata geçin ve size sunduğumuz asansör kiralama hizmetinden faydalanın. Kiralık asansörlerimiz son model ve bakımlı araçlardır. Kiralık asansörlerimiz sayesinde istediğiniz yükseklikteki kat’a kadar eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmekteyiz. Asansör kiralayarak evinizi, ofisinizi güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ankara asansör kiralama ve kiralık asansör sistemi sayesinde size kalite ve maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlar. Ankara’nın dışından gelecek olan müşterilerimiz için önceden planlama yapılarak zamanında asansör kiralama sistemi ile eşyalarının güvenle taşımaktayız. Ankara’nın kiralık asansör sistemi sayesinde hem müşteri potansiyelini , hem de iş alanındaki hacmi genişletmek amacıyla uygun fiyatlar ile firmamız asansör kiralama hizmeti vermektedir. Asansör kiralama ve Kiralık asansör firmaları her zaman iş gücü ve maddi olarak destek amaçlı hizmet sağlamaktadır. Kiralık asansörlerimiz iş bitimine kadar operatör ile size hizmet vermektedir. Evden eve taşıma firmalarının yanı sıra birçok alanda istek ve talep almaktayız. Ankara’da bulunan kiralık asansör sistemine bu kadar talebin olması asansör sayısının az olduğundan değil kiralık asansörlerin çok farklı amaçlarda kullanılması ve kullanıldığı işlerde kolaylık sağlamasından kaynaklanıyor. Ankara’nın asansör kiralama firmamızdan tüm taşımalarınızda güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Asansör kiralama sistemi ile daha az işçi ile daha çok fazla iş yapabilirsiniz. Kiralık asansör hizmet’i veren firmamızın eşya taşıma makineleri ile taşıma işlemini gerçekleştiren sepet bölümünün çok geniz olması bir çok malzemeyi taşıması ile sizlere taşınmanızda olanak sağlamaktadır. Asansör kiralama sistemi yalnızca evden eve değil bir çok alanda tercih edilmektedir. Sizlere bir kaç firma ve sektörü tanıtarak bu konuda sizleri fikir sahibi yapalım.

 • Asansör kiralama ve kiralık asansör kullanan firmalar
 •  İnşaat firmaları ve mobilyacılar
 • Havalandırma sistemi yapmakta olan firmalar
 • Kapı, çelik kapı ve pencere yapan firmalar
 • Dış cephe temizleme, tamirat ve boyama yapan firmalar vb. gibi firmaların asansör kiralama sisteminden yararlanmaktadırlar.

Siz değerli müşterilerimize her zaman güvenli bir şekilde hizmet etmeyi amaçlamaktayız. Sizlerde eşyalarınızın güvenli ve daha temiz bir şekilde taşınmasını isterseniz Ankara’da bulunan firmamız ile irtibata geçin.

Gölbaşı’nda asansör kiralama hizmet verdiğimiz yerler;

 • Gölbaşı TOKİ Blokları
 • Gölbaşı TEK-VAK Blokları
 • Gölbaşı Bahçelievler mahallesi
 • Gölbaşı Ankara Üniversitesi yerleşkesi
 • Gölbaşı Gazi Üniversitesi Kampüsü
 • Gölbaşı Haymana yolu Göl Restoranları

Tags: , , , ,

Çankaya Kiralık Asansör

Posted by admin on Şubat 24, 2015
Genel / No Comments

cankaya-kiralik-asansorÇankaya merkezli evden eve nakliye firmamız lojistik destek ekipmanları ile Çankaya ilçemiz başta olmak koşulu ile Ankara’nın tüm ilçelerine kiralık asansör hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından yeni alınan 2 adet dış cephe eşya taşıma asansör ile yüksek katlara yapılacak olan taşımalarda sorunlar yaşayan herkese Çankaya kiralık asansör hizmetini sunar. Nakliye işlemini kolaylaştırmanın yanında hem firma sahiplerine hemde eşya sahiplerine bir çok avantaj sağlayan eşya taşıma asansörlerini bizim ile irtibata geçerek kiralık asansör hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile kiralık asansör hizmeti vermekte olan firmamız istediğiniz takdirde de eleman desteği de vermektedir. Özellikle şehir dışından ilimize gelen evden eve nakliyat firmalarına uygun kiralama fiyatları ile bu hizmeti sunmaktayız. Şehir dışından gelen evden eve nakliyat firmalarının bizi arayarak randevu ve yer ayırtması oldukça önemlidir. Yaz aylarında artan talepler nedeni ile yoğunlaşan iş trafiği nedeni ile bizimle çalışan ve güvenen kişilerin mağdur olmalarını istememekteyiz.

Bünyemizde bulunan üç adet eşya taşıma asansörümüz çeşitli uzunluklarda olup en büyüğü 18. kata kadar ulaşmaktadır. İkisi yeni biri 2 yıllık olan asansörler imiz, bakımları aksatılmadan yapılan, işinizde mekanik olarak sorun çıkarmayacak makinelerdir. Operatörlerimiz iş makinesi kullanma ehliyetine sahip eğitimli kişilerdir. Kurulum ve çalışma acısından sizlere yardımcı olacaklardır. Çankaya’da kiralık asansör hizmetini değişik sektörlerden değişik firmalara vermekteyiz.

Çankaya asansör kiralama hizmetini verdiğimiz örnek işlerimiz;

 • Çankaya MSB lojmanları
 • Çankaya Oyak Sitesi
 • Çankaya Park Evleri
 • Çankaya Kervan Mobilya
 • Çankaya Dikmen nakliyat firmaları
 • Çankaya Papatya sitesi

ve sayamadığımız bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermekteyiz. Çankaya asansör kiralama firmamızdan talep ettiğiniz eşya taşıma asansörümüz sizlere en kısa zamanda ulaştırılarak işlerinizin kısa bir zaman içinde yapılmasına yardımcı olunacaktır. Asansör kiralama hizmeti ile işlerinizde daha kaliteli ve profesyonel bir hizmet almış olursunuz. Sizlere günün her saati hizmet veren firmamız taşımacılıkta son derece faydalı olan bu hizmeti ayağınıza getirmektedir.

Tags: , , ,

Ankara’da kiralık Asansör Hizmeti

Posted by admin on Şubat 21, 2015
Genel / No Comments

kiralik-asansor-fiyatlariAnkara Asansör Kiralama, Ankara’da kiralık asansör hizmeti ile evden eve nakliyat hizmetini beraber yürüten bir firmadır. Evden eve nakliyat hizmetinde sürekli olarak kullanmakta olduğu eşya taşıma asansörlerini uygun zaman diliminde istekte bulunan tüm müşterilerine kiralık asansör hizmeti sağlamaktadır. Başta eşya olmakla beraber çok çeşitli ürün yelpazesine sahip taşıma seçeneği sağlamaktadır. Bina içinde asansörü bulunmayan yada izin verilmeyen durumlarda kiralık asansör hizmeti ile işinizi yapmanız mümkün. Bu hizmet sizlere zamandan kazanç sağlarken, yapacağınız taşımanın bina içinden yapılacak taşıma göre kat kat üstün bir hizmet sağlamanızı sağlayacaktır. Ankara’da kiralık asansör hizmeti için bize ulaşan tüm kişiler bu hizmetten yararlanabilir. Firmamızın bünyesinde bulunan kiralık asansör sayımızın fazla olması sizlerin hizmet almanızı kolaylaştırırken, bu hizmeti ucuz kiralık asansör hizmeti olarak almanıza olanak sağlayacaktır. Kiralık asansör fiyatları kat durumuna göre değişmekle beraber onuncu kata kadar sabit bir fiyat politikası izlenmektedir. Firmamızın Ankara’nın eski evden eve nakliyat firmalarından olmasına karşı kiralık asansör hizmetini yeni hayata geçirmesi bu hizmeti de evden eve nakliyatta gösterdiğimiz özen ve disiplinli yapabilmeyi amaçlamamız dandır.

Kiralık asansör hizmeti bir çok alanda kullanmak mümkündür. Geniş bir taşıma yelpazesine sahip sepeti ile 500 Kg kadar olan, çeşitli ebatlara sahip her türlü malzemenin taşınmasına uygundur. Bu makinelere ülkemize ihraç yolu ile gelmektedir. Çeşitli marka ve modeller ile anılmakla beraber bizim acımızdan taşıma kapasitesi ve ulaşabildiği yükseklik baz alınarak değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kiralık asansör fiyatları içinde oldukça önem arz etmektedir. Ankara’da kiralık asansör hizmeti için bizim ile iletişime geçtiğiniz de yapacağınız işin niteliğini ve bu hizmeti kullanacağınız kat yüksekliklerini bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Kiralık asansörün kurulacağı yerin en az 4 metre yüksekliğe sahip olması gerekmektedir. Kiralık asansör aracının kurulumu gerçekleştirdiği yer ile kurulum yapılacak yerin yerden dik mesafesinin de en fazla 6 metre olması gerekmektedir. Kat arttıkça bu mesafede kısalmaktadır. Bu ayrıntılar istediğiniz takdirde bizler tarafından yerinde görülmektedir. Bu hizmet için sizlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ankara asansör kiralama hizmetini en ideal fiyatlar ile sorunsuz bir şekilde yerine getiren firmamızı istediğiniz zaman arayarak hem bilgi hemde kiralık asansör fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Tags: , , , ,