Kiralık asansör hizmeti

Bağlıca Kiralık Asansör

Posted by admin on Şubat 24, 2015
Genel / No Comments

Ankara kiralık asansör firmamız Bağlıca’da semtimizde çeşitli sektörlerden bir çok kişiye kiralık asansör hizmeti vermiştir. Bağlıca semtimiz hızlı bir şekilde gelişimini tamamlarken ihtiyaç duyulan alanlara kiralık asansör hizmeti ile lojistik destek sağlamaktayız. Bağlıca semtimiz kat irtifakının yüksek olduğu ve çoğu site olarak yapılan binaların yer aldığı bir yerdir. Bu durum taşımacılıkla ilgili işlerin zor ve zahmetli olmasına neden olmaktadır. Eşya taşınması ve öncesi olarak inşaat zamanında çeşitli malzemelerin taşınması maddi ve manevi yorgunluğa neden olmaktadır. Firmamız Bağlıca’da asansör kiralama hizmeti ile bu sorunu çözüme kavuşturmaktadır. On sekizinci kata kadar ulaşan eşya taşıma asansörleri ile ev eşyalarınız başta olmak üzere mutfak dolapları, inşaat malzemeleri, çam balkon malzemeleri, balkon ve bina korkuluk demirleri, havalandırma parçaları, güneş enerjisi parçaları kolaylıkla yüksek katlara çıkartılmaktadır. Bağlıca asansör kiralama hizmeti uygun fiyatları ile işinizin kalitesini artırarak, zamandan sizlere kazanç sağlar. Kiralık eşya taşıma asansörleri için iletişim bölümünde bulunan bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere yedi yirmi dört destek sağlayacaktır. Kiralık eşya taşıma asansörü ile işleriniz daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde gerçekleşir

baglica-kiralik-asansorBağlıca kiralık asansör hizmeti ile daha hızlı ve güvenilir bir taşıma sağlamanız mümkün. Eşya taşıma asansörlerinin geniş bir taşıma hacminin olması, elinizde bulunan her türlü malzemenin taşınmasına olanak sağlayacaktır. Özellikle yüksek katlara çıkarmak da zorluk çektiğiniz malzemelerin katlara dağıtımını çok rahat bir şekilde gerçekleştirirken zamanınızda sizlere kalır. Bağlıca’da asansör kiralama hizmetini kullanan firmalar işlerinde büyük kolaylık yaşamışlardır. İş gücünüzün artmasını sağlaması, işçi sıkıntısı çeken firmaların imdadına yetişmektedir. Bağlıca kiralık asansör hizmeti ile işçi masraflarınıza büyük ölçüde azalma olacaktır. Bu sizlere kaliteli eleman çalıştırma bakımından da pozitif yönde destek sağlayacaktır.

Bağlıca’da örnek olacak yapmış olduğumuz işlerimiz;

  • Elmaslar İnşaat – 3 Bloktan oluşan Bulvar Bağlıca – Kiralık asansör hizmeti
  • Kozlar İnşaat – 15 Katlı Kozz Bağlıca – kiralık asansör ve evden eve nakliyat hizmeti
  • Teknut İnşaat – Koru Bağlıca – Mutfak dolabı, ev eşyası, cam balkon için asansör kiralama hizmeti
  • Bağlıca semtimizde bir çok evden eve nakliyat firmasına Bağlıca eşya asansör kiralama
  • Bağlıca cam balkon yapımında kiralık asansör hizmeti

Tags: , , , ,

Ankara’da kiralık Asansör Hizmeti

Posted by admin on Şubat 21, 2015
Genel / No Comments

kiralik-asansor-fiyatlariAnkara Asansör Kiralama, Ankara’da kiralık asansör hizmeti ile evden eve nakliyat hizmetini beraber yürüten bir firmadır. Evden eve nakliyat hizmetinde sürekli olarak kullanmakta olduğu eşya taşıma asansörlerini uygun zaman diliminde istekte bulunan tüm müşterilerine kiralık asansör hizmeti sağlamaktadır. Başta eşya olmakla beraber çok çeşitli ürün yelpazesine sahip taşıma seçeneği sağlamaktadır. Bina içinde asansörü bulunmayan yada izin verilmeyen durumlarda kiralık asansör hizmeti ile işinizi yapmanız mümkün. Bu hizmet sizlere zamandan kazanç sağlarken, yapacağınız taşımanın bina içinden yapılacak taşıma göre kat kat üstün bir hizmet sağlamanızı sağlayacaktır. Ankara’da kiralık asansör hizmeti için bize ulaşan tüm kişiler bu hizmetten yararlanabilir. Firmamızın bünyesinde bulunan kiralık asansör sayımızın fazla olması sizlerin hizmet almanızı kolaylaştırırken, bu hizmeti ucuz kiralık asansör hizmeti olarak almanıza olanak sağlayacaktır. Kiralık asansör fiyatları kat durumuna göre değişmekle beraber onuncu kata kadar sabit bir fiyat politikası izlenmektedir. Firmamızın Ankara’nın eski evden eve nakliyat firmalarından olmasına karşı kiralık asansör hizmetini yeni hayata geçirmesi bu hizmeti de evden eve nakliyatta gösterdiğimiz özen ve disiplinli yapabilmeyi amaçlamamız dandır.

Kiralık asansör hizmeti bir çok alanda kullanmak mümkündür. Geniş bir taşıma yelpazesine sahip sepeti ile 500 Kg kadar olan, çeşitli ebatlara sahip her türlü malzemenin taşınmasına uygundur. Bu makinelere ülkemize ihraç yolu ile gelmektedir. Çeşitli marka ve modeller ile anılmakla beraber bizim acımızdan taşıma kapasitesi ve ulaşabildiği yükseklik baz alınarak değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme kiralık asansör fiyatları içinde oldukça önem arz etmektedir. Ankara’da kiralık asansör hizmeti için bizim ile iletişime geçtiğiniz de yapacağınız işin niteliğini ve bu hizmeti kullanacağınız kat yüksekliklerini bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Kiralık asansörün kurulacağı yerin en az 4 metre yüksekliğe sahip olması gerekmektedir. Kiralık asansör aracının kurulumu gerçekleştirdiği yer ile kurulum yapılacak yerin yerden dik mesafesinin de en fazla 6 metre olması gerekmektedir. Kat arttıkça bu mesafede kısalmaktadır. Bu ayrıntılar istediğiniz takdirde bizler tarafından yerinde görülmektedir. Bu hizmet için sizlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ankara asansör kiralama hizmetini en ideal fiyatlar ile sorunsuz bir şekilde yerine getiren firmamızı istediğiniz zaman arayarak hem bilgi hemde kiralık asansör fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Tags: , , , ,