Çankaya Kiralık Asansör

Posted by admin on Şubat 24, 2015
Genel

cankaya-kiralik-asansorÇankaya merkezli evden eve nakliye firmamız lojistik destek ekipmanları ile Çankaya ilçemiz başta olmak koşulu ile Ankara’nın tüm ilçelerine kiralık asansör hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından yeni alınan 2 adet dış cephe eşya taşıma asansör ile yüksek katlara yapılacak olan taşımalarda sorunlar yaşayan herkese Çankaya kiralık asansör hizmetini sunar. Nakliye işlemini kolaylaştırmanın yanında hem firma sahiplerine hemde eşya sahiplerine bir çok avantaj sağlayan eşya taşıma asansörlerini bizim ile irtibata geçerek kiralık asansör hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile kiralık asansör hizmeti vermekte olan firmamız istediğiniz takdirde de eleman desteği de vermektedir. Özellikle şehir dışından ilimize gelen evden eve nakliyat firmalarına uygun kiralama fiyatları ile bu hizmeti sunmaktayız. Şehir dışından gelen evden eve nakliyat firmalarının bizi arayarak randevu ve yer ayırtması oldukça önemlidir. Yaz aylarında artan talepler nedeni ile yoğunlaşan iş trafiği nedeni ile bizimle çalışan ve güvenen kişilerin mağdur olmalarını istememekteyiz.

Bünyemizde bulunan üç adet eşya taşıma asansörümüz çeşitli uzunluklarda olup en büyüğü 18. kata kadar ulaşmaktadır. İkisi yeni biri 2 yıllık olan asansörler imiz, bakımları aksatılmadan yapılan, işinizde mekanik olarak sorun çıkarmayacak makinelerdir. Operatörlerimiz iş makinesi kullanma ehliyetine sahip eğitimli kişilerdir. Kurulum ve çalışma acısından sizlere yardımcı olacaklardır. Çankaya’da kiralık asansör hizmetini değişik sektörlerden değişik firmalara vermekteyiz.

Çankaya asansör kiralama hizmetini verdiğimiz örnek işlerimiz;

  • Çankaya MSB lojmanları
  • Çankaya Oyak Sitesi
  • Çankaya Park Evleri
  • Çankaya Kervan Mobilya
  • Çankaya Dikmen nakliyat firmaları
  • Çankaya Papatya sitesi

ve sayamadığımız bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermekteyiz. Çankaya asansör kiralama firmamızdan talep ettiğiniz eşya taşıma asansörümüz sizlere en kısa zamanda ulaştırılarak işlerinizin kısa bir zaman içinde yapılmasına yardımcı olunacaktır. Asansör kiralama hizmeti ile işlerinizde daha kaliteli ve profesyonel bir hizmet almış olursunuz. Sizlere günün her saati hizmet veren firmamız taşımacılıkta son derece faydalı olan bu hizmeti ayağınıza getirmektedir.

Tags: , , ,

Comments are closed.